Není to žádná velká literatura, ale co mě jen tak napadne a za chvíli je na světě.

Určitě je kreativní. To každopádně.

27. května 2017 v 13:23 | Iva Kapčiarová
 1. Určitě je kreativní. To každopádně.
  Ve školce byla besídka pro maminky. Po vánočním fiasku jsem se opatrně ptala učitelky, zda bude Fredík vystupovat nebo si ho mám vyzvednout po o a na besídku se neobtěžovat. Prý občas tančí, tak to zkusíme. V autoservisu jsem se zdržela trochu moc dlouho a přišla jsem asi o pět minut později. Již zvenčí jsem slyšela klavír. Protlačila jsem se mezi maminkami a marně hledala svou ratolest na pódiu. Jeden hodný tatínek prohlásil, že už je tam baví. (Raději jsem nepátrala, JAK.) Jediný můj synáček stál vedle paní učitelky u klavíru. Jakmile mě uviděl, jal se otravovat mě. Měla jsem plné ruce práce zacpáváním jeho užvaněné pusy. Nikdo asi nebyl zvědavý na hlášky typu Jsem maximální Maximus, když jejich dítko zrovna poctivě odříkávalo básničky. Konečně tanec. Paní učitelka si pro toho zločince přišla. Tančil se šátkem a skoro jsem uronila slzu. První veřejné vystoupení. (Doma jich máme několik denně, ale jiného charakteru, dle Fredova scénáře.)
  Paní učitelka také tančila. Paní učitelka je mladá a krásná. Myslím, že nikdo z přítomných tatínků. dědečků a bratrů nesledoval při tanci děti.....a...nedivím se jim.
  Dnes jsme měli návštěvu. Fredík seděl u stolu, povídal si s meruňkou, stopka byla hlava, meruňka měla oranžovou bundu, pak už hlavu neměla. Následovaly klíče. Takové klíče mívají zajímavé konverzace.
  Pospíchali jsme všichni ven a moje dítě si vzalo každou botu jinou. Trošku mě namíchl :" Jsi normální? Kde máš druhou béžovou botu?"
  Moje návštěva prohlásila, že neví, jestli je normální, ale zcela jistě je kreativní. To je pravda!
  Nečekám, že moje dítě bude zrovna normální. Nemá po kom být.
  Tak to je a mně se to tak líbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama